Kamer huren: niet meer beschikbaar Hendrik van Viandenstraat in Amersfoort
- 20 m2
- 1 kamer
- Per direct
- Bepaalde tijd
LET OP! DEZE KAMER IS ONDER VOORBEHOUD VERHUURD! HET IS HIEROM HELAAS NIET MEER MOGELIJK OM EEN BEZICHTIGING IN TE PLANNEN
Wonen in de gezelligste winkelstraat van Amersfoort? Dat kan! Op slechts een steenworp afstand van de mooie oude Amersfoortse binnenstad komt een kamer vrij. Dichtbij het centraal station en ander openbaar vervoer.
Boven een kantoor is de keurige kamer die op de 1e verdieping gesitueerd is aan de voorzijde van het pand. De badkamer, de keuken en het toilet worden gedeeld met 3 andere personen. De huurprijs is inclusief gas, water en elektra. Televisie en internet wordt onderling geregeld met de medebewoners.
Bijzonderheden:
- Gunning eigenaar
- Maximaal te huur voor 24 maanden
- Huurprijs is inclusief gas, water, elektra, servicekosten
- GEEN huisdieren toegestaan
- Bewoning door maximaal 1 persoon
- Aparte berging voor het veilig kunnen plaatsen van een fiets
- Gratis parkeren in de omgeving
Voor meer informatie over deze en andere huurwoningen in Amersfoort, bel +31(0)33-4632499 of mail amersfoort@domica.nl
Stad | Amersfoort |
Wijk/buurt: | Bekenstein en De Luiaard |
Inschrijven gemeente: | Ja |
Opleverniveau: | Kaal |
Huisgenoten: | Geen |
Bezichtiging | In overleg |
Gedeelde badkamer |
Gedeelde keuken |
Gedeelde toilet |
Gedeelde voordeur |
Vraag de adverteerder |
Vraag de adverteerder |
Gedeelde woonkamer |